Magyarok a Szentszék szolgálatában

Az EJKK Vallás és Társadalom Kutatóintézet, a HHK Honvédelmi Jogi és Igazgatási Tanszék, és a Pázmány Péter Katolikus Egyetem, az Igazságos Háborútól a Béke Filozófiájáig Kutatócsoport tisztelettel meghívja Önt a „Magyarok a Szentszék szolgálatában” címen rendezett előadás sorozat első alkalmára.

Az est vendége Dr. Lengyel Ervin nunciatúrai titkár (Bagdad), pápai káplán.

A találkozás rövid felvezető előadás után kötetlen beszélgetésre és kérdésekre biztosít lehetőséget.

A beszélgetést moderálja Dr. Ujházi Lóránd intézetvezető, Vallás és Társadalom Kutatóintézet

Időpont: 2021. november 30. kedd, 18.00 óra

Helyszín: Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Oktatási Központ 315-ös terem (1089 Budapest, Üllői út 82.)

A konferencián való részvétel regisztrációhoz és védettségi igazolvány felmutatásához kötött. A rendezvény teljes ideje alatt védőmaszk viselése kötelező.

Regisztrációra ezen a linken keresztül van lehetőség.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Címkék: Események