Keresztény bölcsesség a politikában 2.

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Eötvös József Kutatóközpont, Vallás és Társadalom Kutatóintézete tisztelettel meghívja Önt a Keresztény bölcsesség a politikában című beszélgetéssorozat második előadására.

Az est vendége Görföl Tibor teológus, a Pécsi Tudományegyetem oktatója, a Vigilia folyóirat főszerkesztője.

A találkozás Görföl Tibor előadásával kezdődik. Az előadó néhány általános katolikus meglátás bemutatása után – előre feltett orientáló kérdések alapján – saját értelmezését adja a kereszténység és politika viszonyáról. A moderátori kör után közönségkérdésekre is lehetőség adódik.

A beszélgetést Darabos Ádám, a Vallás és Társadalom Kutatóintézet tudományos segédmunkatársa moderálja.

A rendezvény kollégiumi pontszerző esemény!

Időpont: 2022. május 11. szerda 18:00

Helyszín: Nemzeti Közszolgálati Egyetem, O-121. terem (Oktatási Központ) (1083 Budapest, Üllői út 82.)

A beszélgetésen való részvétel regisztrációhoz kötött. (Az esemény címében látható eltérésnek kizárólag adminisztrációs oka van).

Fotó: Kissimon István (Forrás)

Címkék: Hírek